2003 Central American and Caribbean Championships - IFBB

HeavyWeight

1 Joel Stubbs   (Bahamas)

2 Carmichael Bryan   (Barbados)

3 Roger Boyce   (Barbados)

4 Henry Graham   (Jamaica)

5 Kirk Kelly   (Cayman Islands)

6 Garwin Phillips   (St Vincent)

7 Rubinel Pieter   (Netherlands Antilles)

8 Brennan Missick   (Turks and Caicos Islands)

Light-HeavyWeight

1 Aaron Green   (Bahamas)

2 Vonne Francis   (Grenada)

3 Othnell Forde   (Barbados)

4 Steve Williams (2)   (Antigua and Barbuda)

5 Lynroy Henry   (Aruba)

6 Lester Perigord   (Bahamas)

7 Vernon Carty   (Anguilla)

MiddleWeight

1 Jaye Darling   (Bahamas)

2 Rupert Johnson   (Jamaica)

3 Edwin Blair   (Netherlands Antilles)

4 Godfrey Thomas   (St Vincent)

5 Efrain Vasquez   (El Salvador)

DQ Marvin Nagelbloem   (Netherlands Antilles) (had been 2nd)

Light-MiddleWeight

1 Orson Martin   (Antigua and Barbuda)

2 Joseph Bourne   (Barbados)

3 Worrel Brown   (Jamaica)

4 Desmond Paul   (Anguilla)

DQ Rixio Tapia   (Venezuela) (had been 1st)

WelterWeight

1 Hoskin Worrell   (Barbados)

2 Cecil Beacon   (Jamaica)

3 Raymond Tucker   (Bahamas)

4 Ross Caesar   (Bermuda)

5 Damian George   (Trinidad)

6 Eduard Duque   (Venezuela)

7 Wilfredo Bermudez   (Guatemala)

8 Olwayn Lynch   (Guyana)

9 Christopher Belle   (Barbados)

10 Kermit Taylor   (Bahamas)

LightWeight

1 Brock Bridgewater   (Bahamas)

2 Abel Sanchez   (Puerto Rico)

3 Paul Nichols   (Guyana)

4 Darren Gumbs   (Anguilla)

5 Kenncy Medina   (Venezuela)

6 Jose Leal   (Guatemala)

7 James Daley   (Antigua and Barbuda)

8 Anthony Miller   (Bahamas)

9 Julius Reece   (St Vincent)

10 Kevin Watson   (Bahamas)

BantamWeight

1 Sylvon Gardner   (Guyana)

2 Erick Nuyens   (Guatemala)

3 Ian Williams   (Bahamas)

4 Enderson Ramierez   (Venezuela)

5 Michael Morris (2)   (Guyana)

6 Jerome Rifaela   (Netherlands Antilles)

7 Lynden Fowler   (Bahamas)

Junior

1 Darren Gumbs   (Anguilla)

2 Franklin Rosales   (Venezuela)

3 Andre Millare   (Barbados)

4 Paul Edward Wilson (2)   (Bahamas)

DQ Marvin Nagelbloem   (Netherlands Antilles) (had been 1st)

Masters 40+

1 Raymond Tucker   (Bahamas)

2 Abel Sanchez   (Puerto Rico)

3 Othnell Forde   (Barbados)

4 James Daley   (Antigua and Barbuda)

5 Alcione Zamora   (Guatemala)

6 Albert Kelly   (Netherlands Antilles)

7 Henry Cooper   (Bahamas)